Biedronka w Kolbuszowej zamyka się na czas remontu

  • 12.04.2018, 08:11 (aktualizacja 12.04.2018 08:29)
  • Joanna Serafin
Biedronka w Kolbuszowej zamyka się na czas remontu Fot. Joanna Serafin Na parkingu, obok Biedronki, ustawiono zastępczy budynek.
Na wtorek, 17 kwietnia, zaplanowano rozpoczęcie remontu sklepu sieci Biedronka w Kolbuszowej przy ul. Obrońców Pokoju.

- Celem planowanych prac modernizacyjnych, które potrwają w najbliższych tygodniach, jest podniesienie komfortu zakupów - informuje nas Biuro Prasowe Jeronimo Martins Polska S.A. - Układ sklepu stanie się bardziej funkcjonalny, a wyposażenie placówki ulegnie wymianie. Zostanie zamontowane oświetlenie LED oraz urządzenia chłodnicze przyjazne dla środowiska - dodają przedstawiciele sieci.

Prace remontowe obejmą także odświeżenie elewacji i zmianę kolorystyki, która zostanie dostosowana do najnowszych standardów obowiązujących w sieci Biedronka.

- Remont sklepu Biedronka w Kolbuszowej wpisuje się w nasze plany bieżącej modernizacji sklepów na terenie całego kraju - podkreśla Biuro Prasowe Jeronimo Martins Polska S.A.

Na czasie remontu placówki przy ul. Obrońców Pokoju, przygotowywane jest rozwiązanie przejściowe. Na parkingu obok Biedronki ustawiono budynek, w którym klienci będą mogli robić zakupy, do czasu zakończenia remontu.

Joanna Serafin

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

jas
jas 22.04.2018, 22:40
no a kiedy remont zakończy sie?

Pozostałe