Pediatria się bogaci

  • 25.04.2017, 05:30
  • lg
Pediatria się bogaci L. Grabiec
Oddział dziecięcy kolbuszowskiego szpitala otrzymał od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nowoczesny sprzęt medyczny. Wśród podarunków znalazł się aparat do USG i EKG oraz pulsoksymetr.

- Cieszymy się niesamowicie i chcielibyśmy podziękować wszystkim ludziom, którzy brali udział w zbiórce dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To dzięki ich hojności i dobremu sercu mamy teraz taki nowoczesny sprzęt, z którego już korzystają nasi mali pacjenci – mówi Agnieszka Czepiel, ordynator oddziału dziecięcego Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Kolbuszowej.

Z górnej półki
Z pieniędzy zebranych podczas 25. Finału WOŚP kolbuszowska pediatria otrzymała aparat USG i aparat EKG. Ten specjalistyczny sprzęt trafił do placówki 22 lutego. Szpital czeka jeszcze na pulsoksymetr. - Sprzęt, z którego do tej pory korzystaliśmy, był już bardzo stary, po wielu naprawach, dlatego bardzo nam zależało na nowym. Urządzenia, które otrzymaliśmy, to tak naprawdę podstawowy sprzęt, który powinien być na każdym oddziale dziecięcym. Tym bardziej cieszy nas to, że nasz wniosek został pozytywnie rozpatrzony przez fundację – mówi ordynator pediatrii.

Więcej w 16 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

lg
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

iza----beelllaaa
iza----beelllaaa 25.04.2017, 09:52
a ja czekam gdy do opini publicznej zostanie podana wiadomosc ze oddzial jest nierentowny i przynosi straty i jedynym wyjsciem zeby uratowac szpital od bankructwa to jest jego zamkniecie juz widze pomysl dyrektora na nowy oddzial, moze 2 filia rehabilitacji ale tak czy owak dobrze ze sprzet jest niech służy jak najdluzej
Byly juz min.Misiewicz
Byly juz min.Misiewicz 25.04.2017, 08:18
Brak obiektywizmu w tym artykule!!! Podziekowania rowniez dla o.Rydzyka, naszego naj.rzadu oraz TVpis. Prosze o sprostowanie.

Pozostałe