Mażoretki na tle Polski

  • 6.06.2017, 15:57
  • opr. dg
Mażoretki na tle Polski GOK Majdan Królewski
Na ostatnich mistrzostwach w Kędzieżynie - Koźlu majdańskie mażoretki zajęły 11. i 12. miejsce w skali kraju.

W sobotę (20 maja) wczesnym rankiem dwie grupy mażoretek z Gminnego Ośrodka Kultury wyruszyły w podróż do Kędzierzyna-Koźla, aby reprezentować gminę Majdan Królewski na XIX Mistrzostwach Polski Mażoretek. 

Tam o godz. 11 odbyła się parada zespołów - otwarcie mistrzostw, powitanie uczestniczek, instruktorów oraz zaproszonych gości. W godzinach popołudniowych rozpoczęła się rywalizacja grupy młodszej. Dziewczęta z zespołu "Silver" powtórzyły wynik sprzed roku i zaprezentowały się na estradzie, zajmując 12. miejsce na tle Polski w kategorii baton/kadetki. 

W niedzielę natomiast odbyły się występy grup starszych. Zespół "Gold" podczas mistrzostw Polski zajął 11. pozycję w kategorii pompom/juniorki (rok wcześniej było to ósme miejsce). 

Na zawody do Kędzierzyna- Koźla dziewczęta pojechały dzięki nominacji, którą otrzymały podczas Otwartych Mistrzostw Mażoretek Polski Południowo- Wschodniej w Pustkowiu- Osiedle. Tam zajęły pierwsze (grupa Silver) i drugie miejsce (Gold).

opr. dg
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe