Zwycięstwo dla braci

  • 9.06.2017, 18:30
  • opr.lg
Zwycięstwo dla braci SP Hadykówka
Szkoła Podstawowa w Hadykówce ma powody do dumy. Uczniowie tej placówki wrócili z Wojewódzkiego Konkursu Plastyczno-Teatralnego "Kukła" 2017 z nagrodami.

Finał plastyczno-teatralnych zmagań odbył się w piątek (2 czerwca) w Krasnem. Prawie 200 prac, które wpłynęły na konkurs, oceniło jury w składzie: Wilhelm Woźniak, wójt gminy Krasne, Marian Jachowicz, przewodniczący rady gminy Krasne, Jolanta Nord, aktorka, lalkarka, Elżbieta Winiarska, aktorka oraz Paweł Sroka, instruktor do spraw teatru i plastyki w MOK w Jarosławiu. Komisja postanowił przyznać I miejsce w kategorii lalka dwóm uczniom ze Szkoły Podstawowej w Hadykówce - Szymonowi i Sebastianowi Blicharzom. - Oceniający byli zachwyceni jakością wykonania tych dwóch prac. Wspomnieli też, że podczas ocen chętnie się nimi bawili - zdradza Monika Kosiorowska - Puk, nauczyciel plastyki i opiekun nagrodzonych. Fotografia Bazyliszka wykonana przez jednego z braci stała się nawet motywem przewodnim dyplomu pamiątkowego. 

Więcej w 23 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

opr.lg
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe