Jagody ze Sławomirem

  • 15.06.2017, 15:57
  • lev
Jagody ze Sławomirem
To już pewne. 2 lipca w Dzikowcu odbędzie się kolejna edycja Jagodowych Specjałów - corocznego święta gminy, z jagodami w roli głównej.

Co roku, w pierwszą niedzielę lipca, w Dzikowcu odbywa się jagodowa impreza. Pomysłodawczynią tego cyklicznego i niezwykle oryginalnego przedsięwzięcia jest dyrektor Samorządowego Centrum Kultury w Dzikowcu, Bogumiła Kosiorowska. 

To ona wpadła na pomysł, by promować gminę poprzez swoje święto, inne od wszystkich okolicznych, a nawiązujące do lokalnej tradycji: jagodobrania.

Pracownicy SCK w Dzikowcu dwoją się i troją, by obchody jagodowego święta znowu okazały się organizacyjnym strzałem w dziesiątkę i ciekawą propozycją na spędzenie wakacyjnej niedzieli. Poza występami lokalnych grup muzycznych i tanecznych, degustacją wyrobów z jagodami, na wszystkich gości corocznego święta w Dzikowcu będzie czekał koncert Sławomira. 

Sławomir jest znaną już gwiazdą kabaretu, ale też muzyki disco polo, a jego najbardziej znany hit "Megiera" ma wielomilionowe odsłony w internecie. Po koncercie nie zabraknie zabawy tanecznej do białego rana.

lev
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe