Poetka z wyróżnieniem

  • 17.06.2017, 15:57
  • lev
Poetka z wyróżnieniem
Lokalna poetka została dostrzeżona na ogólnopolskim przeglądzie artystycznym.

Cecylia Lubach, poetka i animatorka kultury z Niwisk, wzięła udział w 36. Wąglańskim Maju Poezji. W tym ogólnopolskim konkursie została wyróżniona spośród 357 poetów w kategorii poezji białej. Jury przyznało tylko 16 nagród i wyróżnień. Nagrodą był okazały puchar ufundowany przez burmistrza gminy Opoczno, dyplom, zestaw książek oraz nagrody pieniężne. Dodatkowo poetka, która w 2014 r. wydała tomik poezji "Niedaleko stąd",  otrzymała wyróżnienie specjalne od Dolnośląskiej Izby Rolniczej: dla poety rolnika.

 Wąglański Maj Poezji od wielu lat prowadzi Towarzystwo Przyjaciół Wąglan przy współudziale całej rzeszy sponsorów, jest jednym z największych konkursów dla poetów amatorów w naszym kraju. Bierze w nim udział wielu rodaków mieszkających za granicą, w tym roku z 18 krajów.

lev
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Zuza
Zuza 18.06.2017, 21:18
Jaki wiersz wygral

Pozostałe