Dla zdrowia i zabawy

  • 25.06.2017, 05:00
  • opr. lev
Dla zdrowia i zabawy SP Hucina
W środę, 14 czerwca, na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej im. św. Jana Pawła II odbyła się już po raz czwarty Olimpiada Przedszkolaka.

Do zabawy zaproszono wszystkie przedszkola z gminy Niwiska. Wspólnie bawiły się dzieci z Niepublicznego Punktu Przedszkolnego "Puchatek" w Przyłęku, Niepublicznego Punktu Przedszkolnego "Tęcza" w Trześni, Niepublicznego Punktu Przedszkolnego "Wesoły Promyk" w Siedlance, Niepublicznego Punktu Przedszkolnego w Niwiskach oraz  z Niepublicznego Przedszkola "Kraina Radości" w Hucinie. 

Celem spotkania, jak co roku, było propagowanie zdrowego stylu życia, aktywnego wypoczynku oraz integracja dzieci z całej gminy. Zawody rozpoczęły się wesołą rozgrzewką, następnie nadszedł czas na konkurencje sportowe. Przedszkolaki startowały w wyścigach na gąsienicach, ścigały się z taczkami, rywalizowały w przenoszeniu jajka na łyżce, podawaniu sobie balona czy w przechodzeniu przez hula-hop. Wiele radości sprawiły dzieciom zabawy z wykorzystaniem chust animacyjnych oraz zabawy ruchowe przy muzyce. Mali sportowcy dzielnie pokonywali trudności, wykazali się umiejętnościami fizycznymi i zaangażowaniem, a ich koledzy i koleżanki zasłużyli na miano prawdziwych kibiców. Po zawodach dzieci udały się na smaczny poczęstunek. 

Więcej w 25 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

opr. lev
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe