Stypendia dla najzdolniejszych

  • 3.07.2017, 05:00
  • Joanna Lewicka
Stypendia dla najzdolniejszych J. Lewicka
W niezwykle uroczystych okolicznościach najzdolniejsi uczniowie z gminy otrzymali Stypendia Wójta.

Był przepiękny koncert na powitanie, niezwykłe przemówienia i znakomite, muzyczne zwieńczenie uroczystości. Wszystko w ujmującej atmosferze szacunku i radości, ale też dużą dozą naturalności. Po raz dziesiąty w gminie zostały przyznane stypendia dla młodzieży, która w roku szkolnym 2016/2017 wyróżniła się wynikami w nauce, osiągnięciami sportowymi lub muzycznymi.

STYPENDYŚCI ZA ZNAKOMITE WYNIKI W NAUCE

Gimnazjum Publiczne im. Świętej Królowej Jadwigi w Niwiskach: Wioleta Gancarczyk, Anita Wolan, Adrian Gola, Alicja Grabiec, Daniel Krupa.
 
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Hucisku: Eliza Jemioło, Gabriela Cisło, Justyna Świder.
 
Szkoła Podstawowa im. Stefana Olszowego w Kosowach: Karolina Boroń, Anna Zielińska, Oliwia Zuba.
 
Szkoła Podstawowa im. Świętej Królowej Jadwigi w Niwiskach: Łucja Serafińska, Wiktoria Wiewiura, Weronika Fitał, Klara Harchut, Zofia Zasowska, Andżelika Zuba, Weronika Hałdaś, Dominika Cudecka, Maciej Jagodziński, Mateusz Kulig, Igor Lutowski, Weronika Piechota.
 
Szkoła Podstawowa w Siedlance: Katarzyna Walaszek, Marta Guzior, Anna Tetlak, Jakub Sukiennik.
 
Szkoła Podstawowa św. Jana Bosko w Trześni: Anna Mikoda, Oskar Fryc, Julia Kaczmarska, Morgan Ofiara, Oliwia Zielińska, Julia Kotula,
 
ZA WYNIKI SPORTOWE
Za tytuł mistrza powiatu w piłce siatkowej - drużyna ze Szkoły Podstawowej w Niwiskach w składzie: Patryk Fitał, Kacper Skura, Mateusz Wołowiec, Marcin Zieliński, Michał Żądło, Maciej Jagodziński, Mateusz Kulig, Igor Lutowski, Wiktor Dłużeń.
 
Za półfinał wojewódzki w piłce siatkowej - drużyna również ze Szkoły Podstawowej w Niwiskach: Dominika Cudecka, Klaudia Czereba, Gabriela Dłużeń, Łucja Hołodniak, Anna Mazur, Weronika Mierzejowska, Weronika Piechota, Emilia Szczurek, Oliwia Torba, Paulina Strychalska.
 
Siatkówka, gimnazjaliści z Niwisk, drużyna w składzie: Katarzyna Wilk, Monika Początek, Natalia Tylutka, Wioleta Gancarczyk, Izabela Jeł, Patrycja Kulig, Wiktoria Opalińska, Faustyna Wojdyło.
 
UKS NIWA NIWISKA: Weronika Piechota, Kinga Mycek, Emilia Ofiara, Faustyna Wojdyło, Weronika, Wiktoria Haracz, Natalia Tylutka, Katarzyna Wilk, Wiktoria Opalińska, Patrycja Kulig, Wioleta Gancarczyk.
 
OSIĄGNIĘCIA MUZYCZNE
Marcin Kosiorowski – flet; Aleksandra Zasowska – flet, Wiktoria Gąsior – flet, Aleksandra Czajkowska – flet, Jakub Wesołowski – puzon, Julia Podgórska – puzon, Oliwia Zuba – waltornia, Julia Wiącek – trąbka, Zuzanna Buczek, Eryk Wrażeń - skrzypce, Kamil Kuna - perkusja, Maksymilian Wilk - perkusja, Natalia Głodek - perkusja, Klara Harchut - flet, Damian Chmielowiec – fagot, Karolina Maciąg – trąbka, Jakub Haracz – trąbka, Oliwia Wilk - flet.

Więcej w 26 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

Joanna Lewicka
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe