Chcą się rozwijać

  • 13.07.2017, 12:35
  • MJ
Chcą się rozwijać Marcin Jastrzębski
Tenisiści Spartakusa Kolbuszowa Górna utrzymali się w rozgrywkach 3 ligi. Rezerwy spadły z 4 ligi, być może zostanie zgłoszony trzeci zespół.

- Chcemy się rozwijać, zimą trenuje u nas mnóstwo młodzieży – zaznacza Marek Kret, sekretarz Spartakusa. Kolbuszowski klub w ostatnim sezonie walczył na dwóch frontach. Pierwszy zespół utrzymał się w rozgrywkach 3 ligi. Nie przyszło mu to łatwo, bo znalazł się w grupie spadkowej (6 ekip), ale grając pod presją, nie zawiódł i ostatecznie zajął siódme miejsce w stawce 12 ekip. W ekipie prowadzonej przez Roberta Stadnickiego i Aleksandra Serafina grali: Dariusz Drożdż, Maksymilian Miłoś, Arkadiusz Biestek, Robert Stadnicki, Marek Kret i Aleksander Serafin. Nieco gorzej w ostatnim sezonie wypadły rezerwy. Spartakus II spadł z 4 ligi, choć przy podziale grup i możliwych rezygnacjach z gry innych ekip może się uratować. Walczył w grupie spadkowej i podsumowując w stawce 12 zespołów zajął 11. miejsce. W Spartakusie II grali: Jacek Stadnicki, Walenty Plis, Jan Wąsik, Marek Kret, Marek Puzio, Rafał Zuba, Aleksander Serafin, Mateusz Lis. – Na pewno zgłosimy obie drużyny – zapowiada Kret. W sierpniu mają rozpocząć się pierwsze zajęcia. – Zobaczymy, jaka będzie frekwencja. Jeśli się uda utworzyć trzeci zespół, to będzie w nim grać młodzież. Chcemy, żeby opiekował się tą grupą Jacek Stadnicki – tłumaczy sekretarz Spartakusa.

Więcej w 28 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

MJ
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe