Kulturalna świetlica

  • 15.07.2017, 15:57
  • lw
Kulturalna świetlica J. Serafin
62 dzieci i młodzieży z powiatu kolbuszowskiego weźmie udział w letnim wypoczynku zorganizowanym przez Polski Komitet Pomocy Społecznej.

Podczas wakacji świetlica profilatyczno-wychowawcza przy ulicy Janka Bytnara będzie realizowała swój autorski program "Kulturalna świetlica". Odpoczynek organizowany będzie w formie dwóch dwunastodniowych turnusów. - Pierwszy rozpoczął się już 26 czerwca i potrwa do 11 lipca. Drugi turnus rozpocznie się 12 lipca i zakończy się 27 lipca - informuje Natalia Olszowy z Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej. 

W wypoczynku weźmie udział łącznie 62 dzieci i młodzieży z powiatu kolbuszowskiego, głównie gminy Kolbuszowa. - Do tej grupy należą głównie podopieczni placówki, uczęszczający do niej w roku szkolnym, którzy wykazali chęć uczestnictwa w takiej formie spędzania wolnego czasu oraz inni najmłodsi mieszkańcy gminy Kolbuszowa i powiatu kolbuszowskiego, którym rodzice nie mogą zapewnić należytej opieki i aktywności podczas wakacji letnich - zaznacza pracownica PKPS-u. 

Więcej w 28 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

lw
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe