Próg na próbę

  • 21.07.2017, 15:57
  • lw
Próg na próbę L. Wyzga
Mieszkańcy ulicy Budowlanych od dwóch lat czekają na zamontowanie progu zwalniającego. Magistrat zapewnia, że o inwestycji nie zapomniał i już wkrótce próg z kostki betonowej się pojawi.

O zapomnianą inwestycję, w imieniu mieszkańców, upomniał się Krzysztof Wójcicki. - Mam tutaj pismo z informacją, że w 2015 roku ten próg zostanie założony, a dalej go nie ma - mówił przewodniczący Osiedla nr 2. - Moja prośba jest więc taka, aby odpowiedzieć na pytanie, dlaczego go nie będzie, albo, jeżeli jest to możliwe, żeby go w końcu zainstalować - apelował samorządowiec. 

Przykre doświadczenie 
Elżbieta Lis, kierownik Referatu Gospodarki Komunalnej i Budownictwa, przyznała, że komisja do spraw organizacji ruchu rzeczywiście zatwierdziła koncepcję zamontowania progu zwalniającego. Miał to być próg z elementów gumowych. - Jeśli chodzi o ten typ, mamy przykre doświadczenia z ulicy Partyzantów, gdzie te progi są wiecznie demontowane, wybijają się mocowania i mamy z tym kłopoty - przyznała urzędniczka.

Więcej w 29 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

lw
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe