Na wakacje z Kolbuszowej

  • 22.07.2017, 11:57
  • js
Na wakacje z Kolbuszowej J. Serafin
Gdzie z miasteczka nad Nilem można wyruszyć w podróż, mając trochę wolnego czasu i kilkaset złotych w kieszeni?

Wenecja, Paryż a może Amsterdam? W te części świata dojedziemy, wsiadając w autokar, który wyrusza z kolbuszowskiego dworca. Jeśli nie chcemy wybierać się poza granice kraju, można pojechać w Bieszczady czy ruszyć na podbój Warszawy. Osoby, które z kolei nie lubią jeździć polskimi drogami, mogą wsiąść do pociągu z peronu w Kolbuszowej, i pojechać np. nad polskie morze.

Jak się okazuje, kierunków podróży z miasteczka nad Nilem jest naprawdę sporo. Postanowiliśmy sprawdzić, bazując na internetowych rozkładaj jady przewoźników, ile jedna osoba dorosła, której nie przysługują zniżki, musiałaby zapłacić, kupując bilet on-line w jedną stronę. Na cel naszych podróży wybraliśmy miejsca, do których dojedziemy, wsiadając na dworcu w Kolbuszowej.

Więcej w 29 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

js
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
rysio
rysio 24.07.2017, 18:45
żeby odwiedzić najpiękniejsze zakądki europy czasami nie potrzeba daleko się wybierać ,aby zobaczyć niesamowite widoki niemal przypominające afrykańskie safari ,wystarczy wsiąść na rower ( ale to tylko dla zaawansowanych silnych ) i pojechać , już wam mówię jak i gdzie . startujemy przy urzędzie miasta i gminy ,jedziemy w kierunku Niwiska , następnie druga ulica w lewo , do końca i natępnie znów w lewo ,później jedziemy na luzie ( będzie z górki ) , ijuż jesteśmy prawie prawie na miejscu ,włanczamy kamerki i zaczynamy nagrywać - uwaga nie zapomnieć skręcić w prawo ,a gdy już skręcimy włączamy najmocniejszy bieg w przeżutkach wyostrzamy wzrok , niesamowite .... aż nie do wiary że takie widoki i tak blisko

Pozostałe