Czytelnik: - To skandal!

  • 24.07.2017, 11:57
  • lw
Czytelnik: - To skandal! L. Wyzga
Od początku wakacji dzieci nie mogą korzystać z placu zabaw przy Zespole Szkół. - To wstyd! - uważa nasz Czytelnik, który, jak przyznał, już kilka razy interweniował w tej sprawie u gospodarza wsi.

- Sołtys mi powiedział, że na placu zabaw mają być robione jakieś prace konserwatorskie i że jak tylko zostaną zrobione, to plac zabaw będzie czynny. Tylko że mijają kolejne dni, tam się nic nie dzieje, a dzieci dalej nie mogą się bawić. Tak nie może być! - nie krył oburzenia mieszkaniec Cmolasu.

Nieczynny
- Najgorsze jest to, że są wakacje, dzieci się nudzą i z chęcią poszłyby na taki plac zabaw. Przecież to jest jedyny publiczny plac zabaw w Cmolasie, więc powinien być cały czas dostępny - twierdził mężczyzna. - Do Cmolasu przyjeżdżają ludzie na wakacje z dziećmi, chcą wejść, a tu brama zamknięta i już od trzech tygodni wisi ta tabliczka: Plac zabaw nieczynny. To nie świadczy dobrze o naszej wsi. Jak jakiś remont jest potrzebny, to owszem, niech zostanie zrobiony, ale niech się to tak nie przeciąga - alarmował Czytelnik. 

Więcej w 29 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

lw
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Turysta
Turysta 24.07.2017, 23:52
Pewnie wójtowi klucz zginął i kartkę musiał powiesić.
czytelnik
czytelnik 24.07.2017, 22:12
To jest plac zabaw tylko do zdjęcia :))) , a nuż przyjedzie jakaś figura i trzeba się będzie czymś pochwalić., nie pokażą przecież podrapanej i brudnej huśtawki:))))))))))
Turysta
Turysta 24.07.2017, 14:40
Kto zarządza tym placem? Niech się bierze do roboty i remontuje, a nie tylko wywiesza regulaminy. Gdzie jest wójt?

Pozostałe