Tarnobrzeska popłynęła

  • 27.07.2017, 11:57
  • lev
Tarnobrzeska popłynęła Michał Wołosz
To już powoli staje się niechlubną tradycją. Droga krajowa nr 9 po większych opadach deszczu zamienia się w wielką kałużę...

23 lipca, w niedzielne popołudnie, strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej z Majdanu Królewskiego  interweniowali trzykrotnie w związku z usuwaniem skutków gwałtownej ulewy z silnym wiatrem, która przeszła przez tę miejscowość. Pracowali na drodze krajowej nr 9, gdzie studzienki ściekowe nie nadążały z odbiorem wody opadowej, co skutkowało zalaniem fragmentu ul. Tarnobrzeskiej. Wyjeżdżali także do złamanego drzewa przy ul. Sandomierskiej, które blokowało jeden pas jezdni oraz wypompowywali wodę z zalanej stolarni na ul. Piłsudskiego. Podczas udrożnienia studzienki wprowadzony był ruch wahadłowy, kierowany także przez strażaków z OSP w Majdanie Królewskim. Utrudnienia na drodze krajowej trwały około godziny. Tego samego dnia gwałtowne ulewy sparaliżowały wiele odcinków dróg na całym Podkarpaciu.

Więcej w 30 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

lev
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
don
don 30.07.2017, 22:02
jakby Wołosz nie latał to byś nie oglądał, co inni radni robią? ten to choć się odezwie na sesjach
wasyl
wasyl 31.07.2017, 10:07
Przecież tam żyję to widzę. Nie potrzebuje zdjęć
wasyl
wasyl 28.07.2017, 10:51
A może Pan Wołosz jako radny zainteresuje się problem i zacznie interweniować u GDDKiA, Wójta, powiatu itd. Póki co to tylko lata z aparatem, a jedyny "sukces" bez-radnych to próba eksmisji bociana.
dawid
dawid 30.07.2017, 17:25
brawo Wasyl :)
separator dk9
separator dk9 27.07.2017, 22:00
A wystarczy zlikwidować separator znajdujący się w studzience na chodniku i woda popłynie swobodne .Ale wiadomo ochrona środowiska jest ważniejsza

Pozostałe