Z dwulatkiem przed bramką

  • 30.07.2017, 15:57
  • Lidia Wyzga
Z dwulatkiem przed bramką Pixabay
Uchwalenie pierwszego regulaminu korzystania z placów zabaw nie przyszło radnym tak łatwo. Samorządowcy wykreślali przepisy, dopisywali nowe, ostro dyskutowali. Co z tego wynikło?

Na terenie gminy w tej chwili działa już kilka placów zabaw. Ogólnodostępne obiekty, które powstały na gruntach będących własnością gminy Cmolas, znajdują się w Cmolasie przy zespole szkół oraz przy niepublicznym przedszkolu, w Trzęsówce przy stadionie sportowym, Ostrowach Tuszowskich przy szkole podstawowej, Ostrowach Baranowskich przy szkole podstawowej, Hadykówce przy domu strażaka i Jagodniku przy niepublicznej szkole podstawowej. Chociaż przed wejściem na te obiekty umieszczone były tablice z zasadami odpowiedniego zachowywania się, to jednak nie były one zatwierdzone przez radę gminy. W końcu postanowiono, że należałoby uchwalić jeden, wspólny dla wszystkich regulamin korzystania z placów zabaw. Temat pojawił się na ostatniej sesji (27 czerwca) i wywołał ożywioną dyskusję wśród samorządowców.

Więcej w 30 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

Lidia Wyzga
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Turysta
Turysta 30.07.2017, 21:17
Niech pilnuje ten, co ma klucz od bramki.

Pozostałe