Jest statut, wkrótce zebranie

  • 4.08.2017, 11:57 (aktualizacja 05.08.2017 21:55)
  • MJ
Jest statut, wkrótce zebranie Archiwum klubowe. Tak może wyglądać logo nowego klubu.
- Proponuję zebranie założycielskie nowego klubu do 10 sierpnia – motywuje innych działaczy Dariusz Wróblewski, prezes Kolbuszowianki. Sam nie pcha się do władz KKS-u Kolbuszowianka-Sokół.

Gotowy jest już napisany przez prezesa Sokoła Kolbuszowa Dolna, Dariusza Widelaka, statut nowego stowarzyszenia. - Klub kontynuuje połączone tradycje seniorskich sekcji piłkarskich Akademickiego Klubu Sportowego "Kolbuszowianka" (rok założenia 1923), Kolbuszowskiego Klubu Sportowego "Kolbuszowianka" (rok założenia 1948), Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego "Sokół" Kolbuszowa Dolna (rok założenia 1967) oraz klubu LZS Kolbuszowa Dolna (rok założenia 1950). Nawiązuje także do tradycji Towarzystwa Gimnastycznego "Sokół", Zrzeszenia Sportowego "Ogniwo", Zrzeszenia Sportowego "Start" – czytamy w pierwszym rozdziale. Pierwsze porozumienie działacze obu klubów napisali w lutym tego roku. Ostatnio pisaliśmy, że proces łączenia nieco się ślimaczy, dlatego w sezonie 2017/18 kolbuszowska piłka w rozgrywkach nadal będzie podzielona na Kolbuszowiankę i Sokół. Poza tym Kolbuszowianka w kolejnych latach będzie chciała zachować swoją autonomię przy szkoleniu młodzieży. Sokół najpewniej też w przypadku żeńskich drużyn. Wróblewski zaproponował kilka zmian w nowym statusie. – Mam doświadczenie w pisaniu takich dokumentów. To nie są duże korekty. Zaznaczę, że nie muszę być w zarządzie nowego klubu, ale trzeba te wspólne działania trochę przyśpieszyć – podkreśla. 

MJ
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
gog
gog 6.08.2017, 23:28
Tylko nie Wróblewski on tyle lat siedzi na tym stadionie dajcie szansę młodym a nie starym dziadkom on dość się nagrabił pieniędzy
anonim
anonim 5.08.2017, 21:35
Wymienić ten żółty kolor na biały resztę kolorów w jakimś innym odcieniu ( bo odcień tego czerwonego i zielonego jest po prostu tragiczny ) i nie będzie tak źle.
nikt
nikt 5.08.2017, 15:52
Wróblewski już rozpiepszył jeden klub nabrał pięniedzy i obsadził swoich synków daj se chłopie spokój odejdź ludzie cię nie cierpią miej jakiejś ambicje.
KKS
KKS 5.08.2017, 07:58
jak jest Sokół w herbie to chociaż barwy mogły by być Kolbuszowianki!
Obserwator
Obserwator 5.08.2017, 04:52
pREZESKU nie masz czym sie pobawic?
To SIĘ ch*jem pobaw !!!

Pozostałe