Korso Kolbuszowskie nr 32/2017

  • 9.08.2017, 06:18 (aktualizacja 14.08.2017 06:30)
  • Red.
Korso Kolbuszowskie nr 32/2017 red.
Ukazał się nowy 32 numer Tygodnika Korso Kolbuszowskie.

Próbował się zabić
53-letni mężczyzna próbował targnąć się na swoje życie. Interweniowali policjanci.

Radny (znów) rezygnuje
Dariusz Sobolewski, samorządowiec z Woli Raniżowskiej, złożył rezygnację z pełnienia funkcji radnego. Czy tym razem faktycznie z rady odejdzie?

Na skargę do Pana Boga
Po udrożnieniu rowów przy drodze powiatowej mieszkańcy skarżą się na pogorszenie standardu ich życia. Wykonawca prac... skarży się z kolei na niewdzięczność.

Wójcicki: - To już jest zgroza
Organizacja ruchu na ulicy Jana Pawła II bulwersuje mieszkańców. Kierowcy skarżą się na złe oznakowanie i mandaty, właściciele sklepów liczą straty, a wielu zastanawia się, dlaczego zakaz wjazdu obowiązuje od ulicy Obrońców Pokoju. Co na to władze miasta?

Więcej w 32 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

Red.

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
ZatroskanyzRaniżowa
ZatroskanyzRaniżowa 9.08.2017, 18:24
Mam nadzieję, że "Sobol" skończy już na zawsze błaznowanie i da se oraz mieszkańcom gminy SPOKÓJ.
kolbuszowianka
kolbuszowianka 9.08.2017, 15:14
Jeśli chodzi o ul. Jana Pawła II to remont tej ulicy jest potrzebny, a mieszkańcy powinni się dostosować do takiej organizacji ruchu jaka w tej chwili istnieje. Sama jestem mieszkanka osiedla przy tej ulicy i codziennie robię okrążenia aby dotrzeć do domu i jakoś żyję. Taka kolej rzeczy. Teraz narzekania że to źle, tamto źle, a tak to było wielkie gadanie że ulica "połatana", że brzydka itd. A dla Panów Policjantów brawa! Powinni pilnować uczestników ruchu jadących "pod prąd", którzy niestety, ale bardzo często na tej ulicy występują.

Pozostałe