Wieś z nowym sołtysem.

  • 12.08.2017, 13:01 (aktualizacja 12.08.2017 13:29)
  • lev
Wieś z nowym sołtysem. UG Niwiska
W niedzielę, 30 lipca, odbyły się kolejne wybory sołtysa wsi Kosowy. Dotychczasowy gospodarz Stanisław Rzemień złożył rezygnację ze sprawowanej funkcji.

Mieszkańcy sołectwa Kosowy głosowali tylko na jedną kandydaturę: na sołtysa wsi zgłoszony został Stanisław Róg. W wyniku głosowania otrzymał on 59 głosów "za", jeden przeciw, a dwa głosy zostały oddane jako nieważne.

Stanisław Róg jest członkiem rady sołeckiej sołectwa Kosowy od 2015 r. Jest także długoletnim prezesem OSP Kosowy, rolnikiem, a obecnie emerytem, co zapewne pozwoli mu więcej czasu poświęcić sprawom społecznym w sprawowaniu funkcji sołtysa. Jest też ojcem obecnego przewodniczącego Rady Gminy Niwiska - Roberta Roga.

Więcej w 32 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

lev
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe