Usunąć do zera

  • 26.09.2017, 05:00
  • lw
Usunąć do zera arch
Przy ulicy Krzaklewskiego od ponad miesiąca nie ma już koszy na odpady selektywne. Radny Grzegorz Partyka wyszedł z propozycją, aby pójść o krok dalej i przenieść także pojemniki przeznaczone na odzież. Co na to burmistrz?

Przypomnijmy, że 10 sierpnia, zgodnie z decyzją włodarza gminy, punkty selektywnej zbiórki odpadów przy ulicy Krzaklewskiego i Polnej zostały zlikwidowane. Powodem ich usunięcia były nagminnie występujące w ostatnim czasie przypadki podrzucania pod kontenery worków pełnych śmieci.

Potrzebna tabliczka
Problem jednak w tym, że w obu tych miejscach w dalszym ciągu stoją kosze przeznaczone na odzież. Co jakiś czas obok nich lub za nimi ustawiane są worki ze śmieciami. - Moje pytanie jest takie, czy tych kontenerów też nie moglibyśmy usunąć, na przykład stawiając je przy naszym Zakładzie Usług Komunalnych? - zastanawiał się na ostatniej sesji (31 sierpnia) Grzegorz Partyka. Radny zaproponował też, aby w miejscach, gdzie kosze zostały zlikwidowane, ustawić odpowiednie tablice informujące, gdzie można oddać śmieci. - Co niektórzy dopytują, gdzie to mogą wywozić - mówił samorządowiec. 

Więcej w 38 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

lw
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
ferdżi
ferdżi 26.09.2017, 22:57
Będzie dzikie wysypisko śmieci...

Pozostałe