Cmentarz wraca na sesję

  • 3.10.2017, 15:57
  • Joanna Lewicka
Cmentarz wraca na sesję J. Lewicka
Regulamin utrzymania cmentarza, zakwestionowany przez kilku radnych podczas sierpniowej sesji, wraca na wrześniowe posiedzenie rady. Z dużymi zmianami.

Regulamin utrzymania cmentarza został uchwalony razem z wprowadzonymi przez radnych w toku dyskusji zmianami. Po tym, jak trafił do nadzoru prawnego wojewody, okazało się, że wymaga kolejnych modyfikacji.

Informacja na... grobie
Kontrowersje podczas sierpniowej sesji wywołał m.in. zapis w regulaminie mówiący o tym, że grób można zlikwidować po 20 latach od pochowania danej osoby i nieopłaceniu tego miejsca na lata kolejne, tuż po tym, jak na grobie przez... trzy miesiące zostanie umieszczona informacja o tym fakcie.

Więcej w 39 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

Joanna Lewicka
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe