Kiedy koniec? Urzędnicy nie wiedzą

  • 5.10.2017, 11:57
  • lw
Kiedy koniec? Urzędnicy nie wiedzą L. Wyzga
30 września minął planowany termin zakończenia prac na ulicy Jana Pawła II. Przebudowa traktu przeciągnie się jednak o kilka dni. Dlaczego? I kiedy zostanie przywrócony ruch dwukierunkowy?

- Końcem września miał zakończyć się remont na Jana Pawła. Wielu kierowców liczyło, że w końcu zostanie przywrócony ruch dwukierunkowy, a tu mamy już październik i nic. Jak zwykle, obiecanki cacanki, a głupiemu radość. Ciekawi mnie tylko jedno. Kiedy ta przebudowa rzeczywiście się skończy? - pytał nas w poniedziałek (2 października) nieco zdenerwowany mieszkaniec miasta.

W przyspieszeniu
Faktycznie, zgodnie z planem remont ulicy Jana Pawła II powinien się zakończyć do 30 września. Na sierpniowej sesji Elżbieta Lis, kierownik Referatu Gospodarki Komunalnej i Budownictwa, zapewniała nawet, że wykonawca zobowiązał się przyspieszyć prace. - Wiadomo, że jest to taki węzeł komunikacyjny dość ważny dla mieszkańców, dlatego wykonawca podjął się skrócenia tego terminu, żeby przynajmniej roboty nawierzchniowe zakończyć jak najszybciej - mówiła podczas obrad (31 sierpnia) urzędniczka. Pracownica magistratu wtedy jeszcze nie była w stanie podać konkretnej daty, kiedy na ulicy zostanie przywrócony ruch dwukierunkowy. Przypuszczała jedynie, że stanie się to początkiem września. 

Więcej w 40 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

lw
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Rokokoko
Rokokoko 8.10.2017, 17:04
Za te wgnioty w nowym asfalcie też!
wwww
wwww 8.10.2017, 09:19
za nie dotrzymanie terminu ukonczenia prac powinni byc ukarani karą pieniezna
Anonim
Anonim 6.10.2017, 07:37
Co z tego, jak trzeba celować samochodem między krawężnik a wysepkę, aby się wymieścic.. Robota masakryczna.
fela
fela 7.10.2017, 00:05
Ano trzeba wolniej jechać, to raz, a dwa, żegnamy TIRy z odcinka prynajmniej od Partyzantów po Obrońców.
Rulez
Rulez 5.10.2017, 16:50
Kpina z obywateli.

Pozostałe