Prędko tej drogi nie zrobią

  • 7.10.2017, 15:57
  • dg
Prędko tej drogi nie zrobią J.Serafin
Miał się rozpocząć przed połową września, a zostanie odłożony do listopada. Dlaczego remont drogi wojewódzkiej relacji Kolbuszowa- Sokołów Małopolski się opóźnia?

Przypomnijmy, że na początku września o rozpoczynających się lada dzień robotach poinformowała nas Joanna Szozda z Podkarpackiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie.  - 23 sierpnia został przekazany wykonawcy teren budowy w celu wykonania robót niewymagających pozwolenia na budowę. Wykonawca planuje rozpoczęcie robót od strony Kolbuszowej, około 12 września 2017 r. - odpisała w odpowiedzi na nasz mail zastępca dyrektora ds. realizacji inwestycji PZDW.
 
Nieprędko
Do dziś jednak wykonawca nie rozpoczął prac. Opóźnienia te chętnie komentowali nasi Czytelnicy: - Dziś jest 15 września  i nic nie jest ruszone, a miały roboty iść od 12 września - napisał jeden z internautów. Inny dodał: - Prędko tej drogi nie zrobią.

Jak udało nam się ustalić, roboty nie ruszą też w październiku. Dlaczego? - Ze względu na przedłużające się procedury związane z dokumentacją, roboty ruszą najprawdopodobniej w listopadzie tego roku - poinformowała nas Ewa Sudoł - Sikora, specjalista ds. informacji publicznej PZDW.

Więcej w 40 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

dg
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe