Cieplejszy posterunek

  • 9.10.2017, 05:00
  • js
Cieplejszy posterunek D.Garbacka
Budynek dawnego posterunku policji w Dzikowcu nie będzie już straszył swoim wyglądem. Mało tego. Po jego remoncie cieplej będzie strażakom, którzy korzystają z tego obiektu.

Urzędnicy wybrali niedawno firmę, która przeprowadzi remont budynku położonego przy ul. ks. Sudoła w Dzikowcu. Zlecone prace wykona firma Rembisz Sp. z o.o. z Zielonki, która zainkasuje za to 110 tys. i 700 zł.
 
Jaki plan?
Co takiego zostanie zrobione? Zadanie podzielone zostało na dwie części. Pierwsza z nich to termomodernizacja. Wykonanych zostanie tutaj szereg prac związanych z dociepleniem ścian zewnętrznych budynku, izolacją termiczną czy dociepleniem stropu nad piętrem, a także posadzki i piwnic.
Firma z Zielonki przeprowadzi także prace remontowe: wymianę dachu, remont kominów i schodów wejściowych, a także roboty wewnętrzne - m.in. odgrzybianie części mieszkalnej budynku.

Więcej w 40 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

js
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe