Lodowisko na rondzie

  • 10.10.2017, 05:00
  • lw
Lodowisko na rondzie L. Wyzga
Chociaż do rozpoczęcia zimy pozostało jeszcze parę dobrych tygodni, radny Piotr Panek już teraz postanowił interweniować w sprawie ślizgawicy na rondzie na ulicy Mieleckiej. – Czy w związku z inwestycją na Jana Pawła II zostały podjęte jakieś kroki, żeby nie było tam tak niebezpiecznie? – dociekał samorządowiec.

Uzyskanie odpowiedzi na pytanie nie przyszło radnemu tak łatwo. – Chcę jeszcze jeden temat załatwić – mówił radny, kiedy Krzysztof Wilk, przewodniczący rady miejskiej, przymierzał się do zamknięcia ostatniego punkt zwołanej w nadzwyczajnym trybie sesji (22 września). – Ja nie ma czasu w trakcie pracy takich spraw załatwiać. Jest sesja i mogę pytać – uzasadniał Piotr Panek.

Radny zaliczył "beczkę"
Najmłodszy członek rady zwrócił uwagę na rondo zlokalizowane w ciągu drogi wojewódzkiej relacji Kolbuszowa – Mielec. - W tamtym roku była tam taka sytuacja w trakcie zimy, że po prostu zrobiła się ślizgawka. Ja osobiście dwa razy zrobiłem tam "beczkę", a jechałem z małą prędkością – mówił samorządowiec. – Na to rondo z ulicy Jana Pawła wypływała woda i całe rondo było zalodzone. Chciałem więc zapytać, czy w związku z tą inwestycją (na ulicy Jana Pawła II - przyp.red.) zostały podjęte jakieś kroki, żeby tam nie było tak niebezpiecznie jak ubiegłej zimy? – dopytywał Piotr Panek.

Więcej w 40 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

lw
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe