Spotkanie z muzyką

  • 10.10.2017, 11:57
  • opr. lw
Spotkanie z muzyką SP Werynia
Maluchy z oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Weryni odbyły ciekawą lekcję muzyki.

Przedszkolaków w piątek (30 września) odwiedził znany muzyk - Jarosław Mazur. Pan Jarek na co dzień jest nauczycielem muzyki w Szkole Podstawowej nr 1 w Kolbuszowej, ale także znany jest m.in. z grup "Hudacy" i "Kocirba". Muzyk, który świetnie gra na akordeonie i kontrabasie, swoją miłością do dźwięków starał się zarazić właśnie dzieciaki z Weryni. - W bardzo ciekawy i interesujący sposób przeprowadził dla naszych przedszkolaków zajęcia muzyczne, podczas których dzieci poznawały różne instrumenty i miały możliwość zagrania na nich - mówi Agnieszka Krystel. 

Więcej w 40 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

opr. lw
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe