Spotkanie z muzyką

  • 10.10.2017, 11:57
  • opr. lw
Spotkanie z muzyką SP Werynia
Maluchy z oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Weryni odbyły ciekawą lekcję muzyki.

Przedszkolaków w piątek (30 września) odwiedził znany muzyk - Jarosław Mazur. Pan Jarek na co dzień jest nauczycielem muzyki w Szkole Podstawowej nr 1 w Kolbuszowej, ale także znany jest m.in. z grup "Hudacy" i "Kocirba". Muzyk, który świetnie gra na akordeonie i kontrabasie, swoją miłością do dźwięków starał się zarazić właśnie dzieciaki z Weryni. - W bardzo ciekawy i interesujący sposób przeprowadził dla naszych przedszkolaków zajęcia muzyczne, podczas których dzieci poznawały różne instrumenty i miały możliwość zagrania na nich - mówi Agnieszka Krystel. 

Więcej w 40 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

opr. lw
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe