Mali goście

  • 12.10.2017, 11:57
  • red.
Mali goście J. Serafin
W środę (4 października) naszą redakcję odwiedziła grupa starszaków z Przedszkola Publicznego nr 3 w Kolbuszowej.

Podczas spotkania nasi mali goście przekonali się, jak wygląda praca w redakcji lokalnego tygodnika. Maluchy zobaczyły nasze stanowiska pracy i dowiedziały się, w jaki sposób powstają teksty do gazety.

Przedszkolaki doskonale zdawały sobie sprawę, że w pracy dziennikarza najważniejsza jest znajomość literek. Wielką radość sprawiła im możliwość nagrania głosu na dyktafon i późniejszego jego odsłuchiwania. Odważni chętnie podnosili ciężkie, redakcyjne roczniki, w których są gromadzone wszystkie numery gazety z danego roku. Dzieciaki z uśmiechami mierzyły czapeczki na głowy, które przygotowaliśmy dla nich ze starych numerów gazet.

Więcej w 41 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

red.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe