Bartosz Szczepankiewicz i Dominik Boczek z medalami na VII Mistrzostwach Polski w Wyciskaniu Leżąc Klasycznie

  • 18.11.2017, 05:00 (aktualizacja 18.11.2017 06:29)
  • MJ
Bartosz Szczepankiewicz i Dominik Boczek z medalami na VII Mistrzostwach Polski w Wyciskaniu Leżąc Klasycznie Archiwum klubowe
Z dwoma medalami wróciła dwójka zawodników kolbuszowskiego Studia Mocy, którzy powalczyli w ostatni weekend października w Chorzowie w VII Mistrzostwach Polski w Wyciskaniu Leżąc Klasycznie.

W kategorii do 18 lat sprawdzili się Bartosz Szczepankiewicz i Dominik Boczek. - Dla Bartka był to szczególny występ, ponieważ chciał się zrewanżować za nieudane Mistrzostwa Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym w Sosnowcu, gdzie musiał zmagać się z chorobą i nie mógł pokazać w pełni swoich możliwości, zajmując ostatecznie czwartą pozycję – zaznaczał Grzegorz Mikuła, trener Studia Mocy Kolbuszowa.- Bardzo silna konkurencja sprawiła, że Bartek musiał wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności – wspominał Mikuła. W ostatniej próbie, aż 4 zawodników miało szanse na zdobycie złotego medalu. - Ta sztuka udała się naszemu zawodnikowi – cieszył się jego trener. Bartek zachował zimną krew i wyniósł sztangę ważącą 125 kg. Tym samym zdobył mistrzostwo Polski w kategorii do 83 kg. Potwierdził w ten sposób, że ma ogromny potencjał. – Warto w niego inwestować – podkreślał trener Studia Mocy.

Więcej w 46 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

 

 

MJ
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe