Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej w Hucinie

  • 8.12.2017, 05:00 (aktualizacja 07.12.2017 15:09)
  • opr. lw
Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej w Hucinie SP w Hucinie
23 listopada w Szkole Podstawowej w Hucinie zorganizowano Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej. W wokalnej rywalizacji wzięli udział uczniowie z placówek w Kosowach, Siedlance, Przyłęku i Hucinie.

Uczestnicy zaprezentowali znane i lubiane utwory anglojęzyczne, dając przy tym popis nie tylko swoich wokalnych umiejętności, ale też ruchu i obycia scenicznego. Występy solistów podzielono na dwie kategorie wiekowe: klasy I - III oraz IV - VII. Wśród młodszych uczestników pierwsze miejsce wywalczyła Emilia Magda, uczennica Szkoły Podstawowej w Siedlance. Na drugim miejscu uplasowała się Hiacynta Leśniak, zaś trzecie miejsce zdobyła Lara Guźda (obie dziewczynki są uczennicami Szkoły Podstawowej w Hucinie). 

 

 

Wśród starszych solistek na najwyższym stopniu podium stanęła Aleksandra Kosiorowska ze Szkoły Podstawowej w Przyłęku. Drugie miejsce wyśpiewała Marta Guzior ze Szkoły Podstawowej w Siedlance. Trzecie miejsce zajęła Anna Zielińska, reprezentująca Szkołę Podstawową w Kosowach.

W czasie obrad jury uczestnicy zajęli sobie czas wspólnym śpiewaniem karaoke. Sił po występach dostarczył także słodki poczęstunek. Na zwycięzców czekały pamiątkowe dyplomy i upominki. 

 

 

opr. lw
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe