Wychowankowie Wojciecha Migasa w półfinałach wojewódzkich w unihokeja

  • 8.12.2017, 11:57 (aktualizacja 07.12.2017 15:20)
  • opr. dg
Wychowankowie Wojciecha Migasa w półfinałach wojewódzkich w unihokeja SP Majdan Królewski
Wychowankowie Wojciecha Migasa ze szkoły podstawowej w Majdanie Królewskim awansowali do półfinałów wojewódzkich w unihokeja.

Finały powiatowe w kategorii Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej już za nimi. Wszystkie cztery drużyny (dwie dziewcząt i dwie chłopców) Publicznej Szkoły Podstawowej w Majdanie Królewskim awansowały do półfinałów wojewódzkich. W ubiegłym roku szkolnym reprezentacja dziewcząt zwyciężyła w półfinale wojewódzkim, a w finale była 5. Natomiast dwa lata temu chłopcy wygrali półfinał wojewódzki, dziewczęta były drugie, a w finale kolejno zajęli trzecie i czwarte miejsce.

 

 

Na co dzień dziewczęta i chłopcy uczęszczający do szkoły w Majdanie Królewskim uprawiają tę dyscyplinę na zajęciach SKS. - Duże znaczenie w uzyskiwaniu dobrych wyników ma nowo wybudowana sala gimnastyczna oraz zakupiony profesjonalny sprzęt do unihokeja łącznie z bandami - mówi Wojciech Migas, nauczyciel wychowania fizycznego. - Wszystko to stwarza dobre warunki do uprawiania tej dyscypliny, a dowodem na to są zawody powiatowe corocznie organizowane w Majdanie Królewskim. 

Więcej w 49 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

 

 

opr. dg
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

trener 1000lecia
trener 1000lecia 8.12.2017, 20:46
BRAVO WOJTEK !!!

Pozostałe