Uczniowie z Majdanu Królewskiego pojechali na otwarcie wystawy o kardynale Kozłowieckim

  • 10.02.2018, 10:10 (aktualizacja 10.02.2018 10:22)
  • opr. dg
Uczniowie z Majdanu Królewskiego pojechali na otwarcie wystawy o kardynale Kozłowieckim Fot. PSP Majdan Królewski Uczestnicy wycieczki zostali oprowadzeni po kompleksie pomieszczeń Sejmu i Senatu, mogli obserwować na żywo obrady Sejmu. Spotkali się m.in.z posłem Zbigniewem Chmielowcem.
40 - osobowa grupa uczniów i nauczycieli Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej – Curie w Majdanie Królewskim reprezentowała gminę w Sejmie RP podczas otwarcia wystawy o ks. kardynale Adamie Kozłowieckim.

Uczestnicy wycieczki zostali też oprowadzeni po kompleksie pomieszczeń Sejmu i Senatu, mogli obserwować na żywo obrady Sejmu, spotkali wiele osób znanych im tylko z przekazów telewizyjnych.

Po wizycie w Sejmie uczniowie zobaczyli też Pałac Prezydencki, Starówkę, Stadion Narodowy, Pomnik Małego Powstańca i wiele innych ciekawych miejsc naszej stolicy. Ostatnią atrakcją wycieczki był pyszny obiad.

Wyjazd do Warszawy był nagrodą dla dzieci za wyniki w nauce i zaangażowanie w życie szkoły. - Wszyscy, i dzieci , i nauczyciele, wrócili z wycieczki bardzo zadowoleni, obdarowani pamiątkowymi gadżetami i bogatsi o niezapomniane przeżycia i wspomnienia - mówi Marta Godek, dyrektor PSP w Majdanie Królewskim.  - Długo będą wspominać ten dzień, a podczas telewizyjnych transmisji z Sejmu będą mogli z dumą mówić: "Byłem tam, widziałem na własne oczy". To bardzo cenne i dowartościowujące doświadczenie - dodaje.

Uczestnicy wycieczki zostali oprowadzeni po kompleksie pomieszczeń Sejmu i Senatu, mogli obserwować na żywo obrady Sejmu. Spotkali się m.in.z posłem Zbigniewem Chmielowcem.

Więcej w aktualnym Korso

opr. dg
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
wstyd
wstyd 11.02.2018, 13:56
Jaki powiat taki poseł
PObłażliwy
PObłażliwy 10.02.2018, 12:42
O Pan poseł Chmielowiec , szkoda że nigdy nie widziałem go na mównicy sejmowej. W trakcie przemówienia jak witał ich Kuchciński na korytarzu w sejmie to nawet mu ręki nie podał , pewnie nawet nie kojarzy że on z PiS-u. A szkoda że udziela się tylko po okolicznych kościołach , dożynkach i innego typu "imprezach" a nie w sejmie ...

Pozostałe