Małgorzata Łagowska przepracowała w urzędzie w Niwiskach ponad 40 lat. W tym roku przeszła na emeryturę

  • 13.02.2018, 14:30
  • Karolina Ziółkowska
Małgorzata Łagowska przepracowała w urzędzie w Niwiskach ponad 40 lat. W tym roku przeszła na emeryturę Fot. Karolina Ziółkowska Małgorzata Łagowska, jak sama przyznała, trzydzieści siedem lat obsługiwała radę gminy, a w samym urzędzie w Niwiskach przepracowała w sumie ponad czterdzieści lat.
Na zasłużoną emeryturę przeszła Małgorzata Łagowska, inspektor do spraw obsługi rady gminy.

Na ostatniej sesji w Niwiskach (30 stycznia), w imieniu samorządowców, za lata współpracy pani Małgorzacie podziękował Robert Róg, przewodniczący rady gminy. - Chciałbym serdecznie podziękować pani Małgorzacie i życzyć wszystkiego, co najlepsze na tym nowym etapie życia. Wszystkiego najlepszego, dziękujemy pięknie za pomoc, za współpracę i za okazaną przyjaźń i działalność na tym stanowisku - mówił przewodniczący rady gminy.

Głos zabrała także sama Małgorzata Łagowska, która również podziękowała za współpracę, tym razem samorządowcom. - Dziękuję pięknie. Będę tęsknić za radą, za radnymi, z którymi pracowałam najdłużej. Bardzo fajnie się współpracowało - przyznała. -  Czasami czułam się jak ten dodatkowy radny, wyrywałam się z głosem. Po prostu dziękuję za wszystko. Żebyście mnie dobrze wspominali. Będę czasami was odwiedzać, jak się stęsknię - wspominała z uśmiechem Małgorzata Łagowska.

 

Więcej w aktualnym Korso

 

Karolina Ziółkowska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe