Rehabilitacja może nie wypalić

  • 12.12.2016, 05:00
  • Lidia Grabiec
Rehabilitacja może nie wypalić L. Grabiec
Czy oddział rehabilitacji leczniczej sprawdzi się w kolbuszowskim szpitalu? Pełen obaw jest Janusz Starzec, lekarz urolog, a niegdyś dyrektor placówki. Swoimi wątpliwościami specjalista podzielił się z radnymi powiatowymi podczas ostatnich obrad (22 listopada).

Janusz Starzec, jak sam przyznał, po raz pierwszy uczestniczył w sesji rady powiatu. Na listopadowe obrady przyszedł, bo kierowało nim poczucie obywatelskiego obowiązku. - Jestem wychowankiem tego oddziału, to na nim zrobiłem swoją specjalizację. Po drugie w latach 1992- 1994, razem z panem Strzelczykiem, byłem dyrektorem Zespołu Opieki Zdrowotnej – wyjaśnił lekarz. Mężczyzna mógł zabrać głos dopiero w punkcie „Sprawy różne”, czyli już po głosowaniu w sprawie przyszłości oddziału ginekologiczno-położniczego i noworodkowego. Wysunięte przez niego argumenty postawiły podjętą przez radnych decyzję w nie najlepszym świetle.

Więcej w 48 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

Lidia Grabiec
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe