Apetyt na pomaganie

  • 27.01.2017, 06:13
  • opr. dg
Apetyt na pomaganie PG w Majdanie Królewskim
Po raz kolejny gimnazjaliści z Majdanu Królewskiego udowodnili, że są wrażliwi na potrzeby innych i chętnie pomagają drugiemu człowiekowi.

W grudniu częściej myślimy o potrzebujących. W tym właśnie miesiącu w majdańskiej placówce grupa uczniów ze szkolnego koła Caritas, pod opieką pani Heleny Tłusty i Agaty Czechowicz, zorganizowała zbiórkę żywności „Paczka dla bliźniego”. W działaniach wspierał ich Ośrodek Pomocy Społecznej, za pośrednictwem którego zebrana żywność została przekazana dla najbardziej potrzebujących z gminy Majdan Królewski.

Więcej w 4 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

opr. dg
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe