Pomoc dla nowodębskiego szpitala

  • 3.03.2017, 06:03
  • Dominika Garbacka
Pomoc dla nowodębskiego szpitala D. Garbacka
Majdański samorząd przeznaczy dla zakładu leczniczego w Nowej Dębie 10 tysięcy złotych. Na co? Gminni radni na ostatniej sesji rady gminy (14 lutego) zgodzili się na udzielenie dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Nowej Dębie celowej dotacji na zakup sprzętu medycznego.

Ani tak, ani nie 
W sprawie uchwały głos na sesji zabrał Jerzy Wilk, wójt Majdanu Królewskiego. - Pismo wpłynęło po raz kolejny. Temat był omawiany na komisji wspólnej i w zasadzie od nas nie poszła informacja do szpitala do Nowej Dęby, ani na tak, ani na nie. Zaraz gdzieś po tych komisjach zadzwoniła pani dyrektor szpitala i zapytała, jak wygląda sprawa. Powiedziałem jej, że nie mam na razie jednoznacznej decyzji od rady - powiedział Jerzy Wilk, włodarz Majdanu Królewskiego. - Powiedziałem tylko, że kwota, o której była mowa w piśmie, a mianowicie 400 tysięcy złotych, jest to mało realne i jak niektórzy usłyszeli, o jakie pieniądze chodzi, to potraktowali to delikatnie z uśmiechem. 

Więcej w 9 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

Dominika Garbacka
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
bolek
bolek 5.03.2017, 07:49
W Kolbuszowej juz szpitale zamykają wiec dla MK tylko ND została gdzie i tak wiekszość gminy się leczy 10 tyś to zenada jak ta cała gmina.
majdaniarz
majdaniarz 5.03.2017, 15:38
Ci co się leczą płacą składki zdrowotne, wiec im się to należy jak psu micha. Nikt im łaski nie robi.
majdaniarz
majdaniarz 3.03.2017, 22:34
Mają rozmach ci łapowkarze z Nowej Dęby. Juz nawet zaczęli ciągnąć z sąsiednich gmin. Dęba tonie w długach i zapewne nie ma kasy wiec wyciąga łapy gdzie się da. Wstyd.
a uuuuuuuuuu
a uuuuuuuuuu 3.03.2017, 21:13
Cas aby gminę MK rozwiązać.

Pozostałe