Walka z pompą

Podziel się:
Oceń:
31.08.2016, 12:46

Do Niwisk po czterech latach wróciły zawody strażackie. W rywalizacji wzięło udział 8 jednostek OSP. Zwycięski okazał się zespół z Siedlanki. 

 

Zawody odbyły się w ubiegłą niedzielę (28 sierpnia). W rozgrywkach wystartowały wszystkie gminne jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej, oprócz drożyny z Kosów, której nie udało się zebrać i zgromadzić zespołu. Zawody poprowadził Gminny Komendant OSP kpt. Adam Haptaś a nad całością konkurencji czuwała komisja sędziowska z PSP Kolbuszowa pod dowództwem mł. bryg. Marcina Wieczerzaka. 

 

Więcej w Korso nr 35/31.08.2016

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.