Reklama

Reklama

W Kolbuszowej turystyczne piosenki śpiewało ponad 80 osób | ZDJĘCIA |

Opublikowano: 10 października 2018 15:16
Autor: Anna Pocałuń

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

galeria W miniony piątek, 5 października, w Miejskim Domu Kultury w Kolbuszowej odbył się VIII Przegląd Piosenki Turystycznej.

Reklama

Na scenie wszyscy wykonawcy radzili sobie znakomicie. Widać, ile pracy i czasu włożyli w przygotowania. W tym samym dniu odbył się koncert zespołu "Wołosatki", który przeniósł widzów w bieszczadzką krainę rajdową piosenką.

- Soliści zespołu nawiązali z publicznością fantastyczny kontakt, śpiewając wraz z nimi swoje utwory - relacjonuje Paweł Michno organizator konkursu.

Z kolei w sobotę, 6 października, w części podróżniczej X Kolbuszowskiego Festiwalu Turystycznego widzowie zobaczyli wystąpienia Patryka Świątka, który zabrał nas w podróż po Polsce śladami ciekawych i mniej znanych postaci.


Więcej w aktualnym Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.