Wojewódzki Konkurs Kolędy i Pastorałki Obcojęzycznej - Kolbuszowa [2018]

start 26.01.2018 godz. 09:00

Liceum Ogólnokształcące im. Janka Bytnara w Kolbuszowej oraz Starostwo w Kolbuszowej

koniec 26.01.2018 godz. 20:00

Konkurs jest adresowany do młodzieży z klas gimnazjalnych oraz młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych województwa podkarpackiego.

Kolędy bądź pastorałki będą prezentowane w języku obcym (język angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, rosyjski, łaciński).

Każda szkoła może zgłosić dwóch solistów lub dwóch zespoły, lub jednego solistę i jeden zespół (zespół może liczyć najwyżej pięć osób). Większa liczba uczestników z danej szkoły może być konsultowana z organizatorem.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------