Wykopki w skansenie - Kolbuszowa 2018

start 15.09.2018 godz. 11:00
koniec 15.09.2018 godz. 16:00

Lokalizacja: , skansen Kolbuszowa

Wykopki zorganizowane zostaną w ramach cyklu "Przy sobocie o robocie" , który ma włączać turystów w dawne prace gospodarskie, jakie wykonywało się w polu i przy domu.

- Tych, którzy nie boją się ciężkiej pracy i dodatkowo cenią sobie świetną zabawę gorąco zapraszamy do skansenu - mówi Agata Front z MKL w Kolbuszowej.

W sobotę, 15 września, między godz. 11 a 16, na polu przy szkole z Trzebosi pracownicy Parku Etnograficznego w Kolbuszowej i ochotnicy będą wykopywać ziemniaki. Wstęp do skansenu w tym dniu wynosi 10 zł, bilet ulgowy – 7 zł, bilet rodzinny – 28 zł, a dzieci do lat 7 – bezpłatnie.

 


Fot. MKL Kolbuszowa
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------