XVIII Wojewódzki Przegląd Pieśni Patriotyczno-Religijnej - Majdan Królewski 2019

start 24.10.2019 09:00

GOK Majdan Królewski

Lokalizacja:

W Majdanie Królewskim odbędzie się XVIII Wojewódzki Przegląd Pieśni Patriotyczno - Religijnej "Sławię Cię Ziemio Ojczysta pieśnią i piosenką". Wydarzenie to zaplanowano na 24 października.

W przeglądzie mogą wziąć udział zarówno soliści, jak i zespoły. Zadaniem uczestników będzie wykonanie utworu o tematyce patriotycznej lub religijnej (akompaniament do utworu dowolny).

Uczestnicy konkursu wystąpią w trzech kategoriach wiekowych: klasy od III  – V szkoły podstawowej, klasy od VI - VIII szkoły podstawowej oraz szkoły średnie.

Zgłoszenia do przeglądu należy składać do 17 października.

Jury oceniać będzie dobór repertuaru, walory głosowe, interpretację oraz ogólny wyraz artystyczny. Solistom i zespołom zostaną przyznane miejsca i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach wiekowych.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.