Przedszkolaki z Weryni zebrały worek plastikowych zakrętek

  • 13.11.2017, 11:57
  • js
Przedszkolaki z Weryni zebrały worek plastikowych zakrętek Przedszkole w Weryni
Kolejny worek plastikowych zakrętek zebrały dla Kacpra Serafina przedszkolaki z Weryni.

Dzieci wraz z rodzicami ponownie włączyły się do akcji zbiórki zakrętek. Wypełniony po brzegi worek dostarczony został do naszej redakcji. - Dzieciaki z dużym zaangażowaniem zbierały, segregowały i przynosiły do przedszkola zakrętki - mówi Agnieszka Krystel z Przedszkola Publicznego w Weryni. - Przedszkolaki wspólnie wykonały i ozdobiły kolorowe pudło, w którym umieszczały każdą zakrętkę. Wychowankowie przedszkola zostali poinformowani o tym, że zebrane zakrętki zostaną przekazane na szczytny cel osobom potrzebującym. Jest to nasz niewielki wkład w pomoc drugiemu człowiekowi. Duża liczba rodziców włączyła się do akcji i na pewno nie będzie to ostatni wór zakrętek, które w tym roku szkolnym przekażemy do redakcji Korso - dodaje przedstawicielka placówki.

 

 

Przypominamy, że nakrętki po napojach, sokach, mleku, kawie, kosmetykach, środkach czystości itp. można w dalszym ciągu zostawiać w korytarzu za bilbordem Korso w budynku przy ul. Obrońców Pokoju 20 w Kolbuszowej (na piętrze). Wszystkie przekażemy rodzinie Kacperka, która następnie odsprzedaje je do firmy recyklingowej. Pozyskane w ten sposób pieniądze przeznacza na leczenie, rehabilitację i protezy dla chłopca.

 

 

js
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe