Reklama

Reklama

Na dziecko przyjdzie czas

Opublikowano: 3 lutego 2016 18:32
Autor: Lidia Grabiec

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

kultura Najpierw skończyć studia i znaleźć odpowiedniego partnera. Potem dobrze płatna praca i koniecznie umowa na czas nieokreślony. Przydałoby się też mieszkanie, no i ślub. Tylko gdzie w tej wyliczance na idealne życie jest miejsce na dziecko?

Reklama

Ola i Mateusz. Oboje mają po 28 lat. Dwa lata temu skończyli studia i zamieszkali razem. U rodziców dziewczyny. Po roku wzięli ślub, a teraz planują zakup mieszkania. O dziecku na razie nie myślą. – To nie jest tak, że my nie chcemy mieć dzidziusia. Chcemy i to bardzo, ale czasem rzeczywistość weryfikuje nasz plany. Dla nas teraz nie jest jeszcze odpowiednia pora na powiększenie rodziny – tłumaczy Ola. Co to znaczy? – Głównie chodzi o pracę, a dokładnie o moją krótką umowę. Nie możemy pozwolić sobie na to, żeby na czas macierzyńskiego zostać z dochodem tylko jednej osoby. Dochodzi do tego jeszcze brak własnego domu i czasowe pomieszkiwanie u moich rodziców, choć to nie jest czynnik determinujący – wyjaśnia kobieta.

Więcej w Korso nr 5/3.02.2016

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.