Pomocnik montera konstrukcji aluminiowych

Zadania:
- Wykonywanie prac produkcyjnych związanych z produkcją okien aluminiowych
- Współpraca z Liderem i innymi pracownikami firmy
- Dbałość o jakość wytwarzanych produktów

Wymagania:
- Dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym
- Zdolności manualne
- Mile widziana umiejętność obsługi podstawowych narzędzi np. wkrętarki

Oferta:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Realna możliwość długofalowej współpracy z firmą
- Dogodny dojazd z Rzeszowa
- Spotkanie rekrutacyjne z możliwością zobaczenia potencjalnego stanowiska pracy
- Szkolenie wdrożeniowe
- Wsparcie ze strony Manpower na każdym etapie rekrutacji i zatrudnienia
- Pakiet benefitów dla pracowników Manpower: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy My Benefit oraz autorskiego programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych i restauracji

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Dziękujemy wszystkim kandydatom za zainteresowanie naszą ofertą pracy.

Lokalizacja: Głogów Małopolski
Oferta dotyczy pracy tymczasowej
Dodano: wtorek, 30 kwietnia 2024 20:31
Dodano przez: paulina.tomczak Zadzwoń:
*** *** *** POKAŻ
Głogów Małopolski

Inne z tej kategorii