Korsokolbuszowskie.pl bez reklam - regulamin świadczenia usługi

 1. Serwis korsokolbuszowskie.pl umożliwia z korzystania ze swoich zasobów bez emisji reklam. Dzięki temu użytkownik może otrzymać za opłatą dostęp do subskrybowanej  wersji serwisu, w którym nie występują materiały reklamowe w postaci banerów reklamowych. Nie dotyczy to treści oznaczanych jako "sponsorowane", "artykuł płatny", artykuł partnera" lub "autoreklama".
   
 2. W serwisie korsokolbuszowskie.pl dostępne są dwa plany subskrypcji. Subskrybcja 30 dniowa w cenie 3,00 zł oraz subskrypcja 365 dniowa w cenie 35,00 zł. Ceny zawierają już podatek.
 3. Każdy użytkownik może wykupić jedną z subskrypcji, dokonując rejestracji na portalu korsokolbuszowskie.pl. W tym celu wymagane jest posiadanie konta w serwisie, które można uzyskać przez rejestrację. Rejestracji można dokonać poprzez zakładkę „Zarejestruj się”.
 4. Po dokonaniu płatności i jej potwierdzeniu przez platformę Przelewy24 (operatora płatności) subskrypcja zostanie aktywowana. 5 dni przed końcem opłaconego okresu Użytkownik zostanie poinformowany o zbliżającym się terminie wygaśnięcia subskrypcji drogą mailową na adres mailowy podany w procesie rejestracji. Po upływie opłaconego okresu subskrypcji, subskrypcja wygasa.
   
 5. Płatności w serwisie korsokolbuszowskie.pl realizowane są za pośrednictwem Przelewy24.pl. Usługa korsokolbuszowskie.pl bez reklam zostanie aktywowana tylko w przypadku potwierdzenia przez system Przelewy24.pl procesu dokonania płatności. Czas akceptacji może trwać do 48 godzin w dni robocze. W pozostałych kwestiach dotyczących obsługi płatności obowiązują regulaminy:

  Regulamin płatności Przelewy24.pl
  Reklamacje Przelewy24.pl
 6. Podmiotem świadczącym Usługę PŁATNOŚCI na rzecz Użytkowników jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.
   
 7. Użytkownikowi przysługuje prawo złożenia reklamacji w związku z niewykonaniem lub nienależytym wykonaniem Usługi przez Usługodawcę, w terminie 14 dni od dnia stwierdzenia nieprawidłowości. Reklamacje należy składać za pomocą korespondencji elektronicznej (e-mail) na adres: [email protected] Reklamacja powinna zawierać:
  a) oznaczenie Użytkownika w sposób umożliwiający jego identyfikację i adres zwrotny,
  b) dokładny opis przedmiotu reklamacji.

  Procedura Reklamacyjna
   
 8. Usługodawca rozpatruje reklamację w terminie 14 dni od dnia jej otrzymania. Odpowiedź na reklamację zostanie przesłana do Użytkownika na adres elektroniczny e-mail przez niego podany.
   
 9. Usługodawca:
  Agencja Wydawniczo-Reklamowa KORSO Sp. z o.o.
  39-300 Mielec, ul. Biernackiego 1/4
  NIP: 8170005118
  REGON: 690006614
  KRS: 0000093369
   
 10. Faktura VAT za usługę korsokolbuszowskie.pl bez reklam w formie PDF zostanie przesłana na adres e-mail podany podczas rejestracji w serwisie w terminie 7 dni od daty zaksięgowania płatności.
 11. Gdy subskrypcja korsokolbuszowskie.pl bez reklam nie jest aktywna przez 48 godzin (w dni robocze) od daty dodania pomimo poprawnego wypełnienia formularza i dokonania płatności, proszę o kontakt z [email protected], celem złożenia reklamacji. Reklamacja zostanie rozpatrzona do 14 dni roboczych.
 12. Dane kontaktowe: 
  Agencja Wydawniczo-Reklamowa KORSO Sp. z o.o.
  39-300 Mielec, ul. Biernackiego 1/4
  e-mail: [email protected]
  tel. 17 788 41 80
   
 13. Zgodnie z obowiązującą ustawą o prawach konsumenta, Użytkownik ma prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania zamówionej usługi.

  Procedura odstąpienia od umowy