Z regionu. To wielkie odkrycie! Znalazł go podczas spaceru

  • 31.07.2020, 22:53 (aktualizacja 31.07.2020, 23:01)
  • korso.pl/opr. js

Podziel się:

Oceń:

Z regionu. To wielkie odkrycie! Znalazł go podczas spaceru Fot. A. Łysoń
Był letni lipcowy dzień, kiedy pan Krzysztof Strzępek, z zawodu policjant a z zamiłowania baczny obserwator przyrody wybrał się wraz z rodziną na spacer niedaleko brzegu Wisłoki. Tego dnia woda odkryła coś więcej niż kamienie czy patyki.

Niedaleko drogi pan Krzysztof ujrzał... kieł mamuta! Mężczyzna zachował się bardzo odpowiedzialnie, zostawiając kość w wodzie. Na powietrzu zapewne uległaby zniszczeniu. Skontaktował się też z odpowiednimi władzami, żeby dobrze zabezpieczyć ten niezwykły kawałek historii.

W piątkowe popołudnie (...) 
   CZYTAJ DALEJ I ZOBACZ VIDEO >>  

korso.pl/opr. js

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe