Kolejne zakażenia na Podkarpaciu. 23 nowe przypadki

  • Wczoraj, 10:33 (aktualizacja Wczoraj, 10:39)
  • js

Podziel się:

Oceń:

Kolejne zakażenia na Podkarpaciu. 23 nowe przypadki Fot. Archiwum Na Podkarpaciu badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 1352 przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 805 osób wyzdrowiało. Odnotowano 62 zgony.
Wojewódzki sanepid informuje o nowych zakażeniach koronawirusem. Zwiększyła się również liczba ozdrowieńców.

Nowych 23 potwierdzone przypadki to:

  • 7 osób z powiatu jarosławskiego (czterech mężczyzn i trzy kobiety)
  • 7 osób z powiatu przemyskiego (dwóch mężczyzn i pięć kobiet)
  • 3 osoby z miasta Przemyśla (kobiety)
  • 2 osoby z powiatu przeworskiego (mężczyzna i kobieta)
  • 1 osoba z powiatu ropczycko-sędziszowskiego (kobieta)
  • 1 osoba z miasta Rzeszowa (kobieta)
  • 2 osoby z powiatu stalowowolskiego (mężczyźni)

Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 18 osób, 2466 poddane jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 387 osób. Aktualnie z potwierdzonym COVID-19 w szpitalu przebywa 98 osób.

Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 1352 przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 805 osób wyzdrowiało. Odnotowano 62 zgony.

- Z przykrością informujemy, że 30 lipca br. zmarła pacjentka w Szpitalu w Przemyślu (mieszkanka miasta Przemyśla). Bezpośrednią przyczyną zgonu nie był COVID-19 (nie będzie on wykazywany przez Ministerstwo Zdrowia)

- czytamy w dzisiejszym (2 sierpnia) komunikacje sanepidu.

Kolejne 6 osób, które wyzdrowiały to 4 mieszkańców powiatu przeworskiego oraz po jednej osobie z powiatu jarosławskiego i leżajskiego. Obecnie zakażonych jest 10 mieszkańców powiatu kolbuszowskiego.

js

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe