Podkarpacie. Sprawdzili motocyklistów. Jakie stwierdzono przewinienia?

  • 03.08.2020, 12:11 (aktualizacja 03.08.2020, 12:29)
  • wz

Podziel się:

Oceń:

Podkarpacie. Sprawdzili motocyklistów. Jakie stwierdzono przewinienia? Fot. B. Posłuszny Policjanci przez dwa dni kontrolowali kierujących motocyklami i motorowerami.
Na terenie województwa policjanci prowadzili akcję "Motocykl" w ubiegły piątek i sobotę (31 lipca i 1 sierpnia). Okazało się, że poszczególni jadący jednośladem nie mieli uprawnień, bądź przekraczali prędkość.

Łącznie przez 2 dni, mundurowi skontrolowali 462 kierujących motocyklami i motorowerami. Okazało się, ze 16 osób nie posiadało wymaganych uprawnień, a 36 skontrolowanych kierowców przekroczyło dozwoloną prędkość. Dodatkowo jedna osoba jechała w stanie nietrzeźwości. Została ona zatrzymana.

"Motocykl" to policyjna akcja, której celem jest dbanie o bezpieczną i rozważną jazdę oraz egzekwowanie przestrzegania przepisów ruchu drogowego

- wyjaśnia Podkarpacka Policja.
Podczas swoich działań, policja zwracała uwagę właścicielom motocykli i motorowerów na to, by stosować się do zasad ograniczonego zaufania w stosunku do innych użytkowników dróg.
 

wz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe