Chrzty dla dorosłych w diecezji rzeszowskiej

  • 04.08.2020, 12:07
  • opr.bp

Podziel się:

Oceń:

Chrzty dla dorosłych w diecezji rzeszowskiej Fot. Ł. Hendzel, diecezja rzeszowska W diecezji sakrament chrztu będą mogły przyjąć osoby dorosłe.
Diecezjalne Centrum Katechumenatu Dorosłych informuje, że we wrześniu rozpocznie się kolejny cykl przygotowania dorosłych osób nieochrzczonych do przyjęcia sakramentów wtajemniczenia chrześcijańskiego: chrztu, bierzmowania i Eucharystii.

- Formacja trwać będzie do uroczystości Zesłania Ducha Świętego w maju 2021 r. Centralnym jej wydarzeniem będzie Wigilia Paschalna, podczas której ksiądz biskup w Katedrze Rzeszowskiej udzieli sakramentów inicjacji chrześcijańskiej katechumenom uczestniczącym w tej formacji

- czytamy na stronie internetowej diecezji rzeszowskiej.

Siedzibą Centrum Katechumenatu jest parafia Miłosierdzia Bożego w Rzeszowie (osiedle Biała), ul. Kardynała Karola Wojtyły 114.

Bliższych informacji udzielają:

  • ks. Wiesław Rafacz – odpowiedzialny za Centrum, tel. 606 366 750 oraz 
  • ks. Tomasz Bać – proboszcz parafii Miłosierdzia Bożego w Rzeszowie, tel. 696 674 169.

Zgłoszenia przyjmowane są do 15 września.

opr.bp

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe