Wójt nagrodził piątkę sportowców [ZDJĘCIA] Opublikowano: czwartek, 6 sie 2020 11:07 Autor: RedakcjaUdostępnij na:FacebookTwitterGALERIAEugeniusz Galek, wójt gminy Cmolas, przy okazji ligowego meczu Tempa Cmolas wręczył piątce młodych sportowców nagody za wybitne osiągnięcia w 2019 roku. Wśród nich było dwóch pływaków, dwójka lekkoatletów i piłkarz. Szczegóły w nowym numerze Korso Polecane artykuły: Uczniowie Zespołu Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni rozpoczęli upragnione wakacje! [ZDJĘCIA]Zakończenie roku szkolnego w LO w Kolbuszowej. Pożegnano także nauczycielki odchodzące na emeryturę [ZDJĘCIA]Ponad stu uczniów nagrodzonych przez wójt Bernadettę Wolak-Posłuszny [ZDJĘCIA - LISTA NAZWISK]Rozdano stypendia wójta i po raz pierwszy wybrano „Nauczycieli Roku”! [ZDJECIA - LISTA NAZWISK]Uczniowie z Zespołu Szkół Technicznych w Kolbuszowej zakończyli rok szkolny [ZDJĘCIA]Cała gmina bez wody w piekielny upał!Udostępnij na:FacebookTwitterwróć na stronę głównąZALOGUJ SIĘ Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUMe-mailhasło Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ BEZPŁATNIE