Zmiany w kolejnym urzędzie. Apelują o ograniczenie wizyt

  • 07.08.2020, 08:59 (aktualizacja 07.08.2020, 09:45)
  • wz

Podziel się:

Oceń:

Zmiany w kolejnym urzędzie. Apelują o ograniczenie wizyt Fot. Archiwum Korso Urząd Gminy Dzikowiec wprowadza ograniczenia w związku z sytuacją epidemiologiczną.
Urząd Gminy Dzikowiec, w związku z sytuacją epidemiologiczną postanowił podjąć działania, by ograniczyć ryzyko zakażeń. Na szczęście placówka nie będzie zamknięta, jednak nie wszystkie sprawy będzie można załatwić osobiście.

Do urzędu możemy przychodzić w celu załatwienia następujących spraw:

  • Złożenia wniosku o przyznanie świadczenia rodzinnego, czy wniosku akcyzy paliwowej. W tym wypadku urząd przyjmuje zainteresowanych w pokojach nr 2 oraz 15. Należy zachować dwumetrowy odstęp
  • W bezpośrednim kontakcie będą załatwiane jedynie sprawy pilne i niecierpiące zwłoki
  • Pozostałe kwestie należy załatwiać w formie elektronicznej - mailowej: [email protected], poprzez e-PUAP, bądź telefonicznie pod numerem 17 74442109.

Apelujemy o ograniczanie wizyt w urzędzie do niezbędnego minimum - podkreśla Józef Tęcza, wójt gminy Dzikowiec na stronie internetowej gminy.

CZYTAJ TAKŻE: 

wz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe