Zwierzęta potrzebują naszej pomocy. Dołóż swoją cegiełkę

  • 10.08.2020, 13:36 (aktualizacja 10.08.2020, 14:56)
  • wz

Podziel się:

Oceń:

Zwierzęta potrzebują naszej pomocy. Dołóż swoją cegiełkę Fot. Archiwum Korso Fundacja Zielony Pies potrzebuje pomocy finansowej na zakup samochodu.
Zielony Pies - Fundacja Zwierząt Skrzywdzonych zorganizowała zbiórkę na nowy samochód. Obecne auta są niezdatne do użytku, a remonty wozów nieopłacalne. Bez odpowiedniego samochodu fundacja nie może podejmować działań interwencyjnych i pomagać zwierzętom między innymi w naszym powiecie. W związku z tym "Zielony Pies" prosi o pomoc.

Fundacja Zielony Pies to organizacja działająca lokalnie. Współpracuje między innymi z przytuliskiem w Majdanie Królewskim. Zielony Pies prowadzi akcje, które mają na celu uświadamiać lokalną społeczność odnośnie potrzeb zwierząt. Organizacja organizuje akcje propagujące sterylizację i kastrację psów oraz kotów. Dodatkowo fundacja posiada ośrodek adopcyjny dla zwierząt. 

Zielony Pies prowadzi również interwencje w terenie, odbierając zwierzęta ze złych warunków. Do takowych przedsięwzięć potrzebny jest odpowiedni samochód.


Prywatny samochód jest mały, bez klimatyzacji i równie leciwy co samochód fundacyjny. Drugi samochód fundacyjny, który otrzymaliśmy od darczyńcy ma 20 lat i padła w nim hydraulika i hamulce. W warunkach domowych nie da się naprawić samemu a naprawa u mechanika obecnie poza naszym zasięgiem. Generalnie stoimy!

- informuje nas Zielony Pies na stronie zbiórki.

Na chwilę obecną fundacja nie może prowadzić interwencji i pomagać zwierzętom. Organizacja planuje zakupić używany wóz, który ma 3-4 lata i spełni potrzeby transportowanych zwierząt. Jednak nie posiada do dyspozycji własnych pieniędzy. Koszty przekraczają możliwości organizacji.

Dołożyć "cegiełkę" i wspomóc fundację możesz TUTAJ

wz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe